Předběžná přihláška – LETNÍ PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY

Zájemci se přihlašují přes předběžnou přihlášku.

PŘIHLAŠTE SVÉ DĚTI NA LETNÍ TÁBORY 2022!

I tento rok pořádá Základní škola JEDNA RADOST příměstské tábory pro malé nadšence!

Tábory proběhnou ve dvou bězích, vždy od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:00 hod. v prostorách školy pod dohledem zkušených lektorů. Maximální kapacita dětí na jeden tábor je 15. Zájemcům nad kapacitu bude nabídnuto místo náhradníka.

Tábory jsou určeny žákům 1. stupně a jeden z táborů NOVĚ také předškolákům (dětem ve věku 5-6 let). 

Tábory jsou primárně nabízeny našim žákům, účastnit se však mohou i žáci z blízkého okolí, pokud splní podmínky zapojení (jsou žáky 1. stupně a jejich rodiče žijící ve společné domácnosti mohou prokázat vazbu na trh práce v ČR). Podmínky účasti a nutná dokumentace se netýká táboru pro předškoláky, který není financován z dotace.

Bližší informace k táborům, včetně povinné dokumentace, zveřejníme po 31.3. 

1. běh v termínu 11. – 15. 7. 2022

téma: HARRY POTTER II. (PT1)

čas: po – pá 8:00 – 16:00

věk: 1. stupeň ZŠ

cena: 1300 Kč*

lektorka: Michaela Končelová (vychovatelka v DM, lektorka příměstských táborů a soukromá učitelka klavíru).

Podruhé vzhůru do Bradavic! Vraťte se s námi do kouzelného světa Harryho Pottera. Během tábora opět navštívíme Příčnou ulici a naučíme se něco nového ze světa kouzelníků. Čeká nás plno her, zajímavostí a hlavně zábavy. Budeme také trénovat famfrpál a koupat se v jezeře.

Nebyli jste s námi v prvním ročníku? Nevadí, i tak se můžete zúčastnit a my vás vše naučíme a užijeme si spoustu zábavy.

téma: SPORTOVNĚ – KREATIVNÍ (PT2)

čas: po – pá 8:00 – 16:00

věk: 1. stupeň ZŠ

cena: 1300 Kč*

lektorka: Jitka Zwienerová (učitelka MAT a TV na základní škole, vášnivá lyžařka a triatlonistka).

Přijďte se společně pobavit na sportovně – kreativní příměstský tábor. Těšit se můžete na spoustu sportovních aktivit, od těch známých až po ty méně známé. Od sportu je však potřeba si i odpočinout. K tomu  nám poslouží kreativní činnosti, při kterých si děti vytvoří spoustu výrobků dle své vlastního uvážen. V průběhu týdne se několikrát vypravíme objevovat krásy Poděbrad a okolí, ať už pěšky, či na nějakém dopravním prostředku. 

téma: PŘEDŠKOLÁČEK (PT5)

čas: po – pá 8:00 – 16:00

věk: 5 – 6 let

cena: 1800 Kč*

lektorka: Eliška Votavová (učitelka naší 2. třídy).

Tábor není financován z projektu, pro účast postačí jen přihláška.

V průběhu týdne nás čeká pět mini lekcí. Jednotlivá mini lekce nás bude provázet celým dnem. Téma mini lekcí: barvy, čísla, smysly, tvary, živly.. jak v češtině, tak i v angličtině (základní slovní zásoba), neopomeneme ani propojení do budoucí matematiky. Aktivity budou převážně cílené tak, abychom ráno byli uvnitř a zbytek dne už mohli běhat venku. Všechno si děti můžou pouze vyzkoušet. Jedním z hlavních cílů celého týdne je, aby si to děti užily a těšily se na svůj prvním školní rok. 

2. běh v termínu 15. – 19. 8. 2022

téma: SPORTOVNÍ (PT3)

čas: po – pá 8:00 – 16:00

věk: 1. stupeň ZŠ

cena: 1300 Kč*

lektorka: Dominika Herzánová (studentka TV a ČjL a lektorka a mistryně světa v aerobiku).

Tábor je pro všechny děti, které rádi sportují, tráví čas v přírodě a jsou pro každou zábavu. Každý den bude zaměřený na určitý druh sportu. Vyzkoušíme si časté a oblíbené ale zároveň i ty ne moc obvyklé sporty. Budeme hrát mnoho pohybových her, plnit úkoly a kvízy. Děti budou pracovat i v týmech, aby se více poznaly, skamarádily a vytvořily tak příjemný kolektiv. Čekají nás také soutěže a zajímavé odměny. Doufejme, že nám bude počasí přát a strávíme společně co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Těšíme se na vás!

téma: POHÁDKOVÝ (PT4)

čas: po – pá 8:00 – 16:00

věk: 1. stupeň ZŠ

cena: 1300 Kč*

lektorka: Žaneta Bergmanová (studentka učitelství pro 1. stupeň, divadelnice a milovnice kreativity).

Prožijte nezapomenutelný týden plný pohádek a her. Pohádkový tábor vás zabaví, bude plný postav z pohádek, her v mobilu a počítači. Pomůžete Angry birds dostat zákeřná zelená prasátka? Zaběháte si s Mariem a zachráníte společně princeznu? Nebo si chytíte svého vlastního Pokémona?! Zažijete kopec tematických her a soutěží, které vám vykouzlí dobrou náladu a úsměv na rtech. Domů si můžete přinést i svůj vlastní výrobek, který nám pomůže při hraní her. Těšit se můžete i na výlet po Poděbradech, jízdu poděbradským vláčkem nebo parníkem. 

* Táborový poplatek činí Kč 1300,- z toho Kč 600,- je spoluúčast rodičů na pokrytí způsobilých nákladů projektu a Kč 700,- je určeno na náklady, které nemohou být hrazeny z dotace OPZ jako stravování a pitný režim, cestovné na výletech a vstupy.

OBECNÉ INFORMACE

Místo táborů:

Základní škola a Střední škola JEDNA RADOST, Na Hrázi 742/64, Poděbrady

Kontaktní osoba:

Mgr. Tereza Wohlgemuthová

tel.: +420 736 620 125

email: tereza.wohlgemuthova@skola1radost.cz

Každý tábor začíná vždy v pondělí a končí v pátek. Po dohodě je možné využít jen některé dny, ale hradí se vždy plná cena uvedená u příměstského tábora.

Způsob úhrady:

bú FIO2901549390/2010 s.s. 40 + označení PT(1-5), jméno dítěte nebo hotově v kanceláři školy (po-čt)

Všem přihlášeným již byly zaslány bližší informace k táborům a pokyny k vyplnění povinné projektové dokumentace.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Každý tábor začíná vždy v pondělí a končí v pátek.

Vybavení na tábor:
  • vhodné sportovní oblečení,
  • obuv a náhradní oblečení,
  • plavky, ručník a potřeby na koupání (mohou děti nechat ve škole na vysušení a použití pro další dny),
  • na výlety dejte dětem vhodnou obuv a oblečení dle počasí, batůžek, pití, mlsku,
  • kapesné maximálně ve výši 200 Kč.

– Nedoporučujeme dávat dětem s sebou mobilní telefony, nebo jiné drahé věci. Pokud je dítě přesto bude mít, organizátor nenese odpovědnost za jejich případné odcizení nebo poškození.

Účastník tábora je povinen řídit se pokyny vedoucích a provozním řádem Základní školy a Střední školy JEDNA RADOST Pňov – Předhradí. Nedodržování pokynů vedoucích, nadměrná neukázněnost dítěte a závažné podezření, že by dítě mohlo být nakaženo infekční chorobou a ohrožovat tak ostatní děti, může být po předchozím upozornění důvodem vyloučení z účasti na táboře.