Kroužky pro II. pololetí – aktuální nabídka

Zpívánky s Lenkou

Pozor změna v čase i lektorce!

Budeme se učit vnímat hudbu nejen sluchem. Naučíme se jednoduché základy hudební nauky, ale ze všeho nejvíc budeme zpívat za doprovodu kytary/kláves.
Naučíme se rytmickému doprovodu písní na Orffovy nástroje (ozvučná dřívka, triangl, tamburína, činelky apod.). Hlavním cílem bude rozveselit se hudbou, protože kde je dobrá nálada, tam se chceme vracet.

Lektorka: Lenka Mončeková, učitelka českého jazyka a hudební výuky
Třídy: žáci 1. stupně
Období: únor – červen (1x týdně ve středu 13:00 – 14:00)
Cena: 800,- /žáka

Všeobecná pohybová příprava s Dominikou

Na kroužku všeobecné pohybové přípravy se zaměříme na rozvoj základních pohybových dovedností, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu. Děti se naučí, jak ovládat své tělo, zlepší i své už naučené dovednosti, naučíme se nebát se.
Vytvoříme si kladný vztah k pohybu a doufám, že děti budou mít i ze sportu radost. Procvičím základy atletiky, gymnastiky a míčových her.

Lektorka: Dominika Herzánová, lektorka příměstských táborů v JEDNÉ RADOSTI, mistryně světa v aerobiku a trenérka aerobiku.
Třídy: žáci 1. stupně
Období: únor – červen (1x týdně v pátek od 13:00 – 14:00)
Cena: 800,- /žáka

Hrátky s Angličtinou s Terezou

Kroužek je určen pro žáky 1. stupně, hravou a zábavnou formou společně pronikneme více do anglického jazyka. Zkusíme si najít zahraniční kamarády a plnit společně úkoly, naučíme něco více o světě kolem nás. A také budeme procvičovat slovní zásobu z obvyklých hodin. V případě většího počtu zájemců bude kroužek rozdělen na mladší a starší děti.

Lektor: Mgr. Tereza Wohlgemuthová, učitelka Aj v JEDNÉ RADOSTI.
Třídy: žáci z 1. stupně (dělení na 1. skupinu – děti 1. – 2. třída a 2. skupinu 3. – 5. třída – třídit lze podle věku nebo podle znalosti Aj)
Období: únor – červen (1x týdně ve čtvrtek v čase 14:35 – 15:30
Cena: 800,- Kč / žáka

English with Mike

Improve your English with a native speaker. Choose the group according to your English level and join us every Monday in JEDNA RADOST. 4 – 8 students in each group. You can join these existing groups.

15:00-15:55 10-12 years old, A1-A2 (beg-intermediate)
16:00-16:55 12-15 years old, B1-B2 (intermediate)

Lektor: Mike Smith, rodilý mluvčí a učitel Aj v JEDNÉ RADOSTI
Třídy: žáci 10+
Období: únor – červen (1x týdně v pondělí viz rozpis výše, celkem 17 lekcí)
Cena: 4 250,- Kč/osobu (bude se platit přímo lektorovi)

Ranní jóga s Pepou

Nastartujte se na nový den jogínským cvičením! Správné dýchání a meditace je přirozenou součástí. Světem jógy Vás provede náš kolega jogín Pepa.

Lektor: Josef Káninský, učitel SŠ v JEDNÉ RADOSTI, instruktor jógy a jogín
Třídy: dospělí a žáci 12+
Období: únor – červen (1x týdně ve čtvrtek 8:00 – 8:50)
Cena: 1000,- Kč/osoba

Kreslení s Vladem

Chceš si užít kreslení ručně i digitálně? Vláďa ti prozradí spoustu kreslících fíglů, které tě posunou. Nejlepší na tom je, že budeš moct kreslit to, co tě právě nejvíce baví! Bude to práce i zábava, ale vždy se naučíš něco nového.

Lektor: Vladimir Privulovič, učitel na 2. stupni v JEDNÉ RADOSTI s vášní pro hudbu, učitel a projektový průvodce v JEDNÉ RADOSTI, grafik a výtvarník.
Třídy: žáci 4. – 9. ročníků
Období: únor – červen (1x týdně v pondělí 13:45 – 14:30)
Cena: 1.500,- Kč / žáka (částka zahrnuje také nákup materiálu)

Kroužky začínají v týdnu od 13.2., kdy se také můžete přijít podívat na zkušební lekci ZDARMA a NEZÁVAZNĚ. Minimální počet pro spuštění kroužku je 7 účastníků.

Platby za kroužky prosím proveďte ve spolupráci s kanceláří školy. Prosím vyplňte přihlášku i v případě, že jste již kroužek uhradili.