Hledáme kolegy/ně na pozici:

Aktuálně hledáme posily do našeho týmu. Jsme malou inovativní školou, která se snaží o respektující přístup k dětem a začleňování moderních metod do výuky s akcentem na učení v souvislostech a osvojování si klíčových kompetencí. Výuka probíhá v malých třídních kolektivech (cca 15 žáků) anebo formou tandemové výuky.

Pozice:

Učitel na 1. stupni:

Hledáme třídní učitelku/učitele do 2. třídy. Třídní učitel spolupracuje v rámci 1. trojročí, vede samostatně gramotnosti Čj, MAT a v tandemu pak Projekty (Člověk a jeho svět) a Výchovy.
 
Požadujeme: příslušnou odbornost a praxi, samostatnost, kreativitu a týmového ducha, respektující přístup k dětem a soulad s hodnotami školy.

Nabízíme: podmínky k tvůrčí práci v rámci přátelského,  podpůrného kolektivu, možnost vzdělávání a osobního rozvoje, další benefity jako stravenkový paušál, sickdays.

Výše úvazku: 1,0.

Nástup možný od 1. 4. 2024.

Asistent pedagoga/školní asistent:

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistent pedagoga na II. stupeň a školní asistent na I. stupeň (1. trojročí)

Požadujeme: samostatnost, praxi nebo odbornost (vzdělání nebo absolvovaný kurz výhodou, není podmínkou – nutné však v průběhu doplnit), respektující přístup k dětem a soulad s hodnotami školy, další benefity jako stravenkový paušál, sickdays.

Nabízíme: v případě asistenta pedagoga čerpání dovolené a studijního volna dle zákona o pedagogických pracovnících, v případě školního asistenta 5 týdnů dovolené (není pedagogický pracovník), možnost dalšího vzdělávání, přátelský a povzbuzující kolektiv, další benefity jako stravenkový paušál, sickdays.

Výše úvazku: 1,0 (asistent pedagoga)/ 0,5 (školní asistent).

Nástup možný od 1. 3. 2024.

Speciální pedagog:

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici speciální pedagog a vedoucí školního poradenského pracoviště.

Požadujeme: samostatnost, praxi a odbornost (možnost i studia), respektující přístup a soulad s hodnotami naší školy. 

Nabízíme: podmínky pracovat v rámci školy nastavené celkově podpůrně a zaměřené na vztahy, možnost dalšího vzdělávání, přátelský spolupracující kolektiv, další benefity jako stravenkový paušál, sickdays.

Výše úvazku: 0,5 – 0,8.

Nástup dle dohody, nejpozději však k 1. 8. 2024.

____________________________________________________________

Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte na kontakt níže.

Kontakt: info@skola1radost.cz, nebo tel. +420702143221