Informace k zahájení školního roku

Sdílet příspěvek:

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

po období letních prázdnin a dočerpání energie se opět vracíme společně s dětmi do školního režimu. Rádi bychom Vás informovali o organizaci nadcházejících dnů.

Zahajujeme ve středu 1. 9. 2021 v 9:00 v tělocvičně budovy školy, následně se děti přesunou do vlastních tříd, přivítají s třídními učiteli a přibližně v 10:30 budou odcházet domů

Rodiče žáků 1., 2. a 3. ročníků pokračují zahajující třídní schůzkou, pro prvňáčky jsme připravili na první den družinku. 

Informační třídní schůzky pro ostatní ročníky a 1. ročník střední školy proběhnou také ve středu 1. 9. od 17:00.

Prosíme rodiče o dodržování platných hygienických opatření. 

Ve čtvrtek 2. 9. a v pátek 3. 9. absolvují žáci výuku se svými třídami a třídními učiteli, oba dny odpadá všem ročníkům odpolední vyučování. Zaměříme se na aktivity, umožňující plynulý přechod na školní výuku. 

Zároveň od čtvrtka podáváme obědy, přihlášky k obědům je třeba vyplňovat pro každý školní rok zvlášť a odevzdat v kanceláři školy minimálně 1 den předem.

Od čtvrtka 2. 9. mohou přihlášené děti od 1. – 5. ročníku využívat družinu v těchto časech:

ranní klub – od  7:00 – do 8:00

ranní družina – od 8:00 – do 8:30

odpolední družina  – od 12:30 – do 14:30

odpolední klub – od 14:30 – do 18:00. 

Připomínáme potřebu zajistit dětem včas účast na adaptačním výjezdu (odkaz na podrobné info o adaptačním výjezdu naleznete ZDE), který pro letošní školní rok vnímáme jako velmi důležitý, zvláště po dlouhých měsících karanténních opatření a následných prázdnin. Adaptační výjezd je již tradičně celoškolní akcí, výuka v budově Na Hrázi v době výjezdu není zajišťována. 

Vážení a milí rodiče, zákonní zástupci, 

těšíme se na Vás v novém školním roce 2021/2022. 

Za tým školy Jedna Radost, Mgr. Miroslava Homolová