Ve školním roce 2021/2022 otevíráme studium oboru vzdělání 78-42-M/03 Pedagogické lyceum s denní formou vzdělávání v délce 4 let. Studium je zakončeno maturitní zkouškou. Výuka bude od 1. 9. 2021 probíhat v Kolíně (Benešova 245), část praktického vyučování v Poděbradech a jednorázově v dalších místech regionu.
Absolvent Střední školy Jedna radost získá odbornou kvalifikaci:
– pedagog volného času podle § 17 odst. 1 písm. e) zákon č. 563/2004 Sb.;
– asistent pedagoga podle § 20 odst. 1 písm. e) zákon č. 563/2004 Sb.
Žáci střední školy budou připravováni také k dalšímu vzdělávání na vysokých a vyšších odborných školách, zejména v oborech připravujících učitele a vychovatele. Ideálem naší školy je inkluzivně vzdělaný absolvent se sportovní a/nebo uměleckou specializací, s pozitivním vztahem k odbornému vzdělávání a základními praktickými zkušenostmi ze školního, případně sportovního a umělecky orientovaného prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *