Poslední 3. běh příměstských táborů proběhl ve 3. srpnovém týdnu. Ohlédnutí za prvním z nich, sportovně – kreativním, přináší lektorka Jitka.

V týdnu od 16. do 20. srpna se děti zúčastnily příměstského tábora při JEDNÉ RADOSTI s názvem “Cesta kolem světa”. Hlavní náplní tábora byly sportovní aktivity. Na programu byl basketbal, fotbal, florbal, atletika, gymnastika, kroket, pétanque a další nejrůznější sportovní hry pro děti. Doplňkový program se skládal z kreativních činností, společně s dětmi jsme skládali a zažehlovali korálky, pracovali s modelínou či tvořili origami. Motivačním prvkem pro děti bylo sbírání razítek za jednotlivé úkoly, nasbíraná razítka byla vodítkem při honbě za pokladem. Celou naši výpravu jsme zakončili u závěrečného táborového ohně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *