• po 11.4.celoškolní focení tříd – žáci se budou fotit na základě vyplněných závazných objednávek, které rozdali třídní učitelé. Lze vybírat z a) třídní foto, b) jednotlivec a c) skupinové foto.
  • út 12. 4. a st 13. 4. – probíhají ve škole jednotné přijímací zkoušky na Pedagogické lyceum (SŠ), z tohoto důvodu budou ostatní ročníky v těchto dnech realizovat třídní výlety a exkurze. Informace Vám předají třídní učitelé nebo učitelé zodpovědní za dané školní akce. V některých případech půjde o celodenní aktivity bez oběda. V takových případech bude oběd automaticky odhlášen školou celé třídě.
  • čt 14.4. – po 18. 4.Velikonoční prázdniny. Škola je v tuto dobu uzavřena. Na Vaše děti se budeme opět těšit až v úterý 19.4.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *