Školní klub po dobu distanční výuky (od 2021)

Sdílet příspěvek:

Žáci, kteří mají distanční výuku, nyní mohou využít online odpoledních aktivit školního klubu. Formou google Classroom se budou moci žáci přihlásit na Meet každé úterý – dvčí kruhy ve 14:00-14:45 a klučičí kruhy v 15:00-15:45 od 12.1.2021. Jde o kruhy, ve kterých jde v první části o sdílení společných zážitků, diskuzi na téma přinesené dětmi, nebo průvodcem. V části druhé zažijeme společnou aktivitu (výtvarné triky, experimenty, předčítání, hry apod.). Jako bonus si jednou za 14 dní zahrajeme únikovou hru, nebo si můžeme vyjít ven na připravenou putovní hru po Poděbradech.

Žáci, kteří jsou přihlášeni do dětského školního klubu 20/21 dostanou automaticky pozvánku na své školní emaily. Pokud nejste účastníkem školního klubu a máte zájem o tyto aktivity, můžete kontaktovat průvodce, který Vám pošle pozvánku k účasti.

Průvodci:

Aniela Chudzik, email: aniela.chudzik@skola1radost.cz

Kristýna Polická, email: kristyna.policka@skola1radost.cz